MONSTER TURBINE PRO GOLD značky MONSTER - D2149

image for MONSTER TURBINE PRO GOLD provided by Zítra doma

Obsahují extrémně kvalitní měniče, jež hrají od těch nejhlubších basů, jako kdybyste měli v hlavě subwoofer.

S Turbine Pro Gold uslyšíte precizně každou notu, a nezáleží na při tom, jak silný hluk se na Vás valí z okolního prostředí. Jsou usazena v šasi z jednoho kusu soustruženého kovu. Špičkově kvalitní sluchátka MONSTER Turbine Pro Gold jsou určena pro opravdové milovníky zvuku. Sluchátka MONSTER Turbine Pro Gold byla vyvinuta na základě spolupráce s nejlepšími hudebníky současnosti. Součástí sluchátek je i perfektně stíněný kabel Magnetic FluxTube ukrývající MicroStrand vodiče s velmi nízkou impedancí, které zaručují velmi detailní reprodukci. Díky tomu eliminují nežádoucí vibrace i při vysokých úrovních hlasitosti.

Dodávají se s velkým množstvím výměnných špuntů různých velikostí a tvarů, které zaručují optimální pohodlí při poslechu, pevné uchycení a dokonalou zvukovou izolaci od okolního ruchu. Parametry a specifikace: Provedení: Do uší, špičková kvalita Materiál: kov Barva: zlatá Kabel: Speciální úprava proti zamotání Konektor: 3,5 mm stereo jack Přečíst více

Pokračují silnými a dynamickými středy a krystalicky čistými výškami.

Ocení je zejména profesionální hudebníci a lidé, kteří hudbou opravdu žijí. Turbine Pro Gold zajišťují dokonalou hudební reprodukci s vysokou dynamikou a maximální věrností v celém frekvenčním spektru. Budete mít pocit, jako kdybyste měli na hlavě obří studiová sluchátka, ale přitom se jedná "pouze" o kompaktní špunty.

Hodnoceno zákazníky 4.2/5 dle 26 hlasů and 21 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: D2149Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty